Praca

Programista systemów wbudowanych

Czerwiec 3, 2016

Firma DGI poszukuje pracownika na stanowisko: PROGRAMISTA SYSTEMÓW WBUDOWANYCH

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie architektury oprogramowania
  • tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • tworzenie oprogramowania wielopoziomowego
  • analiza i testowanie tworzonego kodu, usuwanie błędów
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca w procesie projektowania i rozwoju produktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, informatyka lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języków programowania C i / lub C++
  • znajomość programowania obiektowego embedded C będzie dodatkowym atutem
  • znajomość C#/.Net framework będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pisania aplikacji bazodanowych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne posługiwanie się dokumentacją
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • możliwość rozwoju zawodowego

List motywacyjny oraz CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami).” prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@dgitech.pl